Sitodruk to technika druku polegająca na wykorzystaniu szablonu nakładanego na drobną siatkę metalową lub wykonaną z syntetycznych włókien. Wykonywanie nadruku tą metodą odbywa się po przez przetłaczanie farby przez wybraną matrycę. Nadruki wykonane metodą sitodruku cechuje wysoka trwałość. Sitodruk to najpopularniejsza metoda znakowania odzieży. Jest najbardziej opłacalną formą druku dla dużych zamówień Idealnie nadaje się do znakowania koszulek oraz bluz. Nadruk zapewnia duże nasycenie barw i mozliwość zastosowania róznych farb. W sitodruku występuja opłaty za przygotowanie i wykonanie matryc.

sitodruk

Infolinia: 728 935 705

Najczęściej zamawiana odzież

Zobacz Promocje

Linki

Kontakt

Mapa

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Czytaj więcej
Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Logo-Haft Małgorzata Musiał z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 2 41-500 Chorzów. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@logo-haft.com lub w Polityce Prywatności.
Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.

Copyright © 2024, Logo-Haft